Sağlık Sektörüne 04.11.1997 yılında adımlarını atmaya başlayan ana firmamız ,iki binli yılların başında ülkemizde büyüyen özel sağlık sektörünün gelişimine, uluslararası boyutlarda yarışmasına, yeni sahalar ve hizmet alanları oluşmasına katkıda bulunmak gayesiyle 2004 yılından itibaren SILA  adıyla reorganize olarak ;gerek özel işletmelerimizle , gerekse de Devlet ve Üniversite Hastaneleri içerisinde ‘’hizmet sunum’’yöntemiyle sağlık hizmetlerini Türkiye’nin her köşesine kaliteli ve kesintisiz vermeye devam etmekteyiz. Devletin Sağlık Hizmetlerini  ‘’Hizmet Alımı’’ ile Özel Sektör üzerinden sağlamaya başladığı öncü  firmaların başında  gelmenin , edindiğimiz  deneyimimizle  dünyanın en büyük yurt içi ve yurt dışı  anahtar teslim hastane kampüsleri projelerinde  yer almanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

 Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumlarının girmiş olduğu değişim ve gelişim sürecinde ülkemizdeki sağlık mantalitesi ve mevzuatları hızla degiştirmiştir.Diğer yandan globalleşen dünyadaki sağlık ihtiyaçları ve öncelikleri de aynı hızda degişmektedir.Bu farklılaşmayı yorumlamak, hem insan hayatına hemde işletmelerin yatırımlarına ve kalite anlayışlarına katkıda bulunmayı, derin bilgi ve deneyimleri bu sahada ihtiyaç sahipleriyle paylaşmayı gerekli kılmıştır.Geride bıraktığımız bu süreç bulunduğumuz sahada verdiğimiz hizmetlerin ne kadar gerekli ve isabetli olduğunun götergesi olmuştur.

 

Tohumların 2000 senesinde atılan ve 2004 senesinde hayata geçirilen grubumuzun,başladığı günden bugüne almış olduğu yol ve mesafe doğru yerde olduğumuzun ve doğru işler yaptığımızın en güzel delilidir.

 

Bugün yurtiçinde ve yurt dışında 250 yi aşkın çalışanımız, doktorundan ,mühendisine, programcısından sosyal hizmet uzmanlarına kadar uzanan kadromuz sağlıkla ilgili her alanda söz sahibi olabilmiştir.Özel sektöre ve kamuya ait hayati projeler ve yatırımlara büyük katkılar sağlamıştır.

 

Türkiye'den olduğu kadar başta komşu ülkeler olmak üzere yurt dışından da sağlık hizmetleri ve yatırımlarında danışmanlık,proje ortaklığı,yatırım ortaklığı gibi teklifler alan grubumuz, bir yandan ürettiği çözüm önerileri ve projelerin haklı gururunu yaşarken, diğer yandan ülkemizin sağlık alanındaki yerinin önemli göstergelerinden biri olmuştur.

 

Dileğimiz, geleceğe daha büyük ve daha sağlam adımlarla yürürken,bizimle çalışan firmaların doğru adreste oldukları güvenini korumaktır.

Tasarım @ www.guzel-sanatlar.net